Fusion XS-FL77SPGW XS Series 7.7" 240W Sports Marine Speakers
UPC: 753759221478 SKU: XS-FL77SPGW
Fusion XS-FL77SPGW XS Series 7.7" 240W Sports Marine SpeakersFusion XS-FL77SPGW XS Series 7.7" 240W Sports Marine SpeakersFusion XS-FL77SPGW XS Series 7.7" 240W Sports Marine SpeakersFusion XS-FL77SPGW XS Series 7.7" 240W Sports Marine Speakers
Get Shipping Quote
Full Australian Warranty
Ships today if order within 9 hours
  • Express to Metro (1-3 biz days)
  • Standard to Metro (2-6 biz days)
  • Express to Non-metro (2-6 biz days)
  • Standard to Non-metro (5-20 biz days)
  • Pickup (Same or next biz day)
  • Longer ETA applies to NT, WA, NZ & US locations. This item does not ship outside Australia.
  • Low Stock
  • Model: XS-FL77SPGW
Qty :
remove add
This product is on display at our showroom.
Come check it out at 3/229 Robinsons Rd, Ravenhall, VIC
7.7" 240 Watt XS Series Marine Sports Speakers
  • 7.7" (195mm) Speaker Size