Fusion XS-FL65SPGW XS Series 6.5" 200W Sports Marine Speakers
UPC: 753759221423 SKU: XS-FL65SPGW
Fusion XS-FL65SPGW XS Series 6.5" 200W Sports Marine SpeakersFusion XS-FL65SPGW XS Series 6.5" 200W Sports Marine SpeakersFusion XS-FL65SPGW XS Series 6.5" 200W Sports Marine SpeakersFusion XS-FL65SPGW XS Series 6.5" 200W Sports Marine Speakers
Free Shipping Auswide
Get Shipping Quote
Full Australian Warranty
Ships today if order within 10 hours
  • Express to Metro (1-3 biz days)
  • Standard to Metro (2-6 biz days)
  • Express to Non-metro (2-6 biz days)
  • Standard to Non-metro (5-20 biz days)
  • Pickup (Same or next biz day)
  • Longer ETA applies to NT, WA, NZ & US locations. This item does not ship outside Australia.
  • Low Stock
  • Model: XS-FL65SPGW
Qty :
remove add
SHOWROOM NOW OPEN
Visit us at 3/229 Robinsons Road, Ravenhall, VIC
200W 6.5" XS Series Sports Marine Speakers
  • 200 Watts Peak Power
  • 50 Watts RMS Power Rating
  • 4 Ohms Nominal Impedance
  • 6.5" (165mm) Speaker Size